Analiz Belgeleri
Müşteri Yorumları
Şaban AYDIN
23.09.2019
Denemek İçin 250 GR kestane balı siparişi vermiştim, İlk başlarda tereddüt içerisindeydim ama ürün elime ulaştığımda çok memnun kaldım. Bundan sonraki alışverişlerim artık lezzetbal'dan olacaktır. Teşekkürler...
Yeşim ÇİMEN
23.09.2019
lezzetbal'ı bir arkadaşım tavsiye etti. Ürünlerinden çok memnun kaldığını söyledi, Deneyip görmek için sipariş verdim. Sonuç olarak çok memnun kaldım,Güvenle satın alabilirsiniz
Talha Beyhan
15.10.2019
Bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştığım lezzetbal şimdi soframızın baş tacı oldu online alışverişlerde hızlı ve güvenilir olmaları ve ürünlerini çocuklarımın severek tüketmeleride beni çok mutlu ediyor Teşekkürler lezzetbal ailesi.
Ümit Karaca
22.02.2021
Hem çocuklarımız hemde biz güvenle tüketiyoruz. İlgili çalışanlara çok teşekkür ederim. İşleriniz rast gelsin
Videolar
  • Kestane Balı

  • Çam Balı

  • Arı Poleni

Ürün Açıklaması

Gerçek çam balı fiyatlarını web sitemizden görebilir, Online olarak sipariş verebilirsiniz. Verimli dağ ve yaylarımız da yetişen ve soframızın vazgeçilmez tatlarından birisi olan çam ballarını artık güvenle alabileceğiniz yerdesiniz.İçerisinde risk unsuru oluşturan tek bir kimyasal madde barındırmamaktadır. 

Maliyet bakımından daha ucuz olsun diye şurup ya da şerbet gibi zararlı ürünler asla kullanılmamıştır. Senelerden beri tercih nedeni olmamızın temel sebebi de müşterilerimize verdiğimiz güvendir. 

Kalp bozuklukları, damar tıkanıklıkları, görme problemleri, grip ve nezleye bağlı ağrılar gibi daha bir çok şeye iyi gelen çam balı sıhhatli hayat sürmenize de katkı sunacaktır. Düzenli ve kararında tüketilmesiyle daha pek çok avantajı da beraberinde getirecektir.

Çam Balını % 100 Kaliteyle Almak İçin Buradayız

Çevrenizde merdiven altı firmalarla çam balını tüketebilirsiniz. Bunların kısa ve uzun vade de size katacağı zararları tahmin dahi edemezsiniz. İşte biz önce insan diyoruz ve maddi kaygıları ikinci olana atıyoruz. 

Gezici bir arıcılık yaparak balın orijinal özelliğini bozmuyoruz. Kovanlarımızı çam balının doğal şekilde yerleşeceği çiftliklere koyuyoruz. Tecrübeli çiftçilerimizle her türlü bakımını yapıyor ve uzun yıllar koruyabileceğiniz çam balı ürününü ortaya çıkartıyoruz.

Yüksek Kalite Standartlarıyla Çam Balı Üretiyoruz

Lezzeti kelimeler ile tarif edilemeyen ve her zaman yemek için can atacağınız şifa dolu balları adresinize gönderiyoruz.Ödün vermediğimiz doğru üretimle belki de az sayıda bal imal etmiş oluyoruz ancak sizin gönlünüzü kazandığımızı da biliyoruz. 

Mumlama tekniği olmadan, karlılık hesabı yapmadan, her şeyin başı sağlık diyerek çam balı satışını gerçekleştiriyor, Farklı gramaja sahip paketlerimizle de ihtiyaçlarınızı karşılar alternatiflere sitemizde yer veriyoruz.

Gerçek Çam Balı Fiyatları Sık Sorulan Sorular

Çam Balı Nerede Üretilir?

Bal dediğimizde aklımıza ilk olarak Karadeniz gelmektedir. Karadeniz`in o eşsiz yaylalarında üretilen ballar özenle halka sunulmaktadır. Bal genel olarak Karadeniz bölgesinde üretilsede, üretilen ballar çeşitlilik göstermektedir.

Bu bal çeşitlerinden birisi de çam balıdır. Çam balı Akdeniz iklimine özgü bir baldır. Bu bölgedeki çam ağaçlarından arıların ve böceklerin bu bölgedeki ağaçlardan üretilen özel ve nadir bir bal türüdür.

Çam Balı Hangi Hastalıklara İyi Gelir?

Çam balı, besleyici özelliği sayesinde kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmezidir. İnsan vücudu için gerekli olan vitamin ve mineraller yönünden oldukça zengin olan çam balının birçok hastalığa da iyi geldiği bilinmektedir.

Bağışıklık sistemini güçlendirici etkiye sahip olan çam balı ayrıca, yüksek tansiyon, solunum yolları enfeksiyonları, kansızlık, sindirim problemleri, kalp ve damar hastalıkları gibi birçok hastalığa da iyi gelir.

Çam Balını Nasıl Tüketmeliyiz?

Salgı balı olarak da bilinen bir bal oluşum çeşididir. Çam balı içerdiği polen karışımı ve vitaminler sayesinde oldukça yararlı ve faydalı bir bal türüdür. Yorgunluk, stres, tansiyon düşürücü ve daha bir çok olumlu etkisi bulunan balın tüketimi ise oldukça basit bir şekilde gerçekleşmektedir.

Çam balını, tahta kaşık yardımıyla sabah kahvaltı menünüze ekleyerek tüketebilirsiniz. Bunun dışında balı kilo vermek içinde kullanabilirsiniz. Bir su bardağına eklenen, balı tüketerek, sağlıklı bir biçimde metabolizmanın işlev hızını da bu sayede değiştirebilirsiniz.

Çam Balını Kimler Kullanamaz?

Öksürük, nezle, boğaz iltihabı, göz bozukluğu hastalıklarına, kalp hastalıklarına, kansızlığa, bağışıklık sistemine, damar tıkanıklığı ve benzeri hastalıklara iyi gelen Çam balını kimler kullanamaz?

Aşırı kilolu olan, şeker hastalığına yakalanan, obezite riskini taşıyan kişilerin tüketmesi önerilmiyor.

Çam balını gereğinden fazla tüketen normal kişilerde de kusma, ishal, yüksek ateş ve benzeri hastalıklara yol açabiliyor. Ayrıca bir yaşını doldurmayan küçük çocuklar içinde sakıncalı olabiliyor.