Yaptığımız işin belki de en zor kısmı bir kaç kelimeyle kendimizi en iyi şekilde anlatmak olacaktır.

Buraya afilli bir kadro,misyon ve vizyon, ve rekabette başarı gibi bir sürü şey sıralayabilir`dik. Ancak bu diğerlerine göre ne kadar farklı olduğumuzu değil, bilakis aynı olmamızı göstermekten başka bir işe yaramayacaktır.

Biz; Karadeniz`in doruklarında çocukluğunu geçiren,henüz 9 yaşındayken babasının atölyesinden gizlice ayırdığı bir parça kütük ve birkaç tahta parçası ile kendi sandığını yapan,bu sandığı serenderin arkasında kendince uygun bir yer belirleyip kimse zarar vermesin diye samanın arkasına saklayan,her fırsatta kibrit kutusuyla çiçek çiçek dolaşıp arı toplayan, peteğinin bereketlendiğini görünce adeta kanatlanıp havalara uçan, sevgili babamızın 47 yıllık hikayesini ve 35 yıllık tecrübesini size duyurmak, onun "Doğuştan bana verilmiş bir yetenek" diye tanımladığı neredeyse yarım asırlık emeğine sahip çıkmak için buradayız.

"Hakkımızda" bilmeniz gereken en kıymetli şey belki de buydu.

Soframızdaki samimi duyguları paylaşmak için 2 kardeş olarak girdiğimiz bu yolda; engin bilgisi,sağlam duruşu,çalışma azmi,ahlâkı ve işini yıllardır severek yapmasıyla bir okul gibi gördüğümüz babamızla birlikte sizlere daha güzel nasıl hizmet edebileceğimizin arayışında olacağız.

Bizlere bu yolda öncülük eden milyonlarca küçük dostlarımız ile, Sofralarınıza "lezzet" katmaya geliyoruz.

Değerli siparişlerinizi bekler,Mutlu günler dileriz...